Dane: zasięg, widzialność , a także macie komentarze innych, czytajcie sami teraz.
Czas trwania w sekundach 0m 0s , ocena mierzona w punktach.- Komentarze wasze, do filmu powyżej.
- Nic dodać nic ująć, perfekcyjne tłumaczenie tego co się stało...Ale to był majstersztyk mediów...Wszyscy uwierzyli i wszyscy przyjęli tą samą narrację...I tak samo jest teraz w 2020 w sprawie 'pandemii covid-19' Media podbijają statystyki... i zatrzymuje się cały świat! 9/11 to tylko była wprawka dla tych co mają w swoich lepkich łapkach media!!! Obudźmy się i olejmy całkowicie media z ich zgniłym przekazem !!!
- Sprawka tzw deep state planowany atak i wyburzenie na wiele lat zanim to się stało. Tak naprawdę oni pociągali za sznurki ale tez wielu w rządzie mogło nie miec pojęcia bo nie każdy jest w ich kulcie szatana. Bush na 100% wiedział bo jest członkiem tej bandy
- Podam dwa niezaprzeczalne fakty do tych idiotycznych teorii, które każdego myślącego człowieka sprowadzą na ziemię.
1. Uderzenie drugiego samolotu w wieże WTC widziało naocznie w Nowym Jorku około miliona ludzi w tym turystów z całego świata. Ci ludzie dokonali na swoich kamerach i aparatach setek tysięcy rejestracji tych samolotów.-Tylko debil może temu argumentowi zaprzeczyć. Może też zaprzeczyć cynik zarabiający pieniądze na takiej książce, naiwny może w to uwierzyć a głupek będzie to powtarzał dalej.


2. jak można kogoś przekonać że wybuch bomby atomowej o mocy 150 kt nie pozostawił po sobie śladu promieniowania (wówczas i dzisiaj). Pomijam fakt że facet na początku mówi o szklanej powłoce komory po wybuchu jądrowym ("podziemne zbiorniki zbiorniki na gaz") a potem mówi że wszystko zamienia się w pył po dotknięciu ręką.


-Drodzy komentatorzy filmu, kupcie sobie młotki gumowe 5-cio kilowe i walnijcie się w te puste sagany, tyle razy aż wam coś w tych saganach ułoży się na miarę "homo sapiens" a nie wyłącznie "homo erectus".
- na końcu video jest powiedziane, że miał powiedzieć kto, dlaczego, po co to zrobił - praprzyczyny - czy gdzieś w jakiejś formie jest o tym mowa?
- Dobrze że można wyłączyć dźwięk
- Ma to sens. Jeśli wziąć pod uwagę sposób wykonania zbiorników na gaz w ówczesnym ZSRR i połączyć to z małą ilością gruzu po zawaleniu się wież, to zrozumiałe jest, że wieże niejako zapadły się pod ziemię ("wieże wypełniły zbiornik, jakie robili na gaz"). Sprytne, a w dodatku prowokacja do wzięcia ludzi za mordę jako niby działania antyterrorystyczne. Diabelskie pomysły...
- Wszystko w tej opowieści ładnie się zgrywa ale jedna rzecz mnie zastanawia. Najpierw mówi, że aluminiowy samolot z poddzwiękową prędkością nie ma wystarczającej siły penetracyjnej by przebić stal - co nie ulega wątpliwości, a później mówi, że samoloty dostarczyły ładunki wbijając się w wierze, strażacy nie widzieli samolotów, a w telewizji były one widoczne. To skoro zostały nałożone jako grafika to jak te ładunki znalazły się w środku wierz i skoro nie było samolotów - o czym mówi, to dlaczego po czasie opisuje sytuację w której samoloty rozbijają się o budynki?
Oświeć mnie ktoś bo nie łapię
- Ruska rakieta trafila w pentagoon to chyba był tomachawk
- Jedyne Prawdziwe Poparte prawdziwymi dowodami wyjaśnienie Prosto od Agentów FBI/CIA Każdy kto oglądał Kulisy 11 Września z 2005 Powtórka była w 2011roku . Z okazji 10 rocznicy 11 Września Ten wie Pan Radosław Gajda ze swoim filmikiem Przeznaczonym chyba dla dzieci z podstawówki może "się schować" ciekawe Czy Pan Radosław zna jakiś Agentów FBI/CIA aby zweryfikować swoje informacje z Informacjami FBI/CIA bo chyba wszyscy się zgadzamy to do tego że Agenci tych służb Mają informację z pierwszej ręki bez względu na to czy atak był spiskiem czy nie Ciekawe że w tym filmie z 2005.roku mówi się Były Plotki że Wieża Willis/Sears Tower w Chicago też ma taki plan Wyburzenia Minęło 14 i Proszę ISIS Państwo Islamskie chce powtórki zamachu z 11 Września Celem ma być właśnie wieża Willis Pan Steven Emerson to chyba jakiś jasnowidz bo słyszał od agentów "Steven Będzie Nam Służbom potrzebny kolejny 11 Września" Ci Agenci To chyba jacyś jasnowidze (99%) z nich
- Ciekawe że pozostałości stalowych kolumn były ścięte pod kątem wskazującym na miejsca założenia ładunków wybuchowych. Zawalenie się tych wież to skutek perfekcyjnie wykonanego wyburzenia przy użyciu termatu, który spowodował długotrwałe topienie się szczątków budowli, przy temperaturze 3500 stopni Celsjusza. Na użycie ładunków wybuchowych wskazują również odczyty sejsmografów. To co ten Rosjanin gada to dezinformacja.
- Tępakowi coś sie pomyliło pod wieżami zadnych uszkodzeń od dołu a na filmach wieże walą sie od góry od miejsca uderzenia samolotów. Nie istnieją tez bombki atomowe tak małego zasiegu rażenia jak tu kretym prezentuje... pojeb kolejny z bzdurą
- coś mi tu nie pasuje , przed atakami ubezpieczyli wieze , wywiezli zloto
- W końcu prawda niema bata wszystko powiedziane i poparte takimi argumentami cieszę się że trafiłem na to
- i teraz jest więcej pytań zostających bez odpowiedzi.
- Nareszcie coś rozsądnego. Brawo Panie Khalezov :)
- Wszystko się klaruje z biegiem czasu. To było potrzebne -tzw. krzewicielom pokoju - jako pretekst by wleźć na bliski wschód i zacząć go rozwalać niosąc demokrację , śmierć i ciągnąc ropę i co tam jeszcze rabują. Syria, Irak, Afganistan ...a teraz szczują nas na Iran. Ktoś jeszcze ma wątpliwości?
- USA to naziści z Yale. Antony C, Sutton pisze w książce Skull and Bones tajemna elita Ameryki
- Grand zero to była dyska w Wawie
...coś mi ty śmirci
- Najsłabszy element w teorii: atomoodporne szyby w oknach. Jak to możliwe, że skoro drgania, promieniowanie i pył ze zniszczonej strefy wybuchu(crushed zone) zmieniły ciągliwą stal w proszek, nie zmieniły najpierw w proszek kruchego szkła w oknach? Jeśli szyby były warstwowe, to ktoś musiałby zobaczyć, że okna nagle zrobiły się mleczne!

Najmocniejszy element teorii: duże ilości ciepła pod WTC.

Elementy teorii nie pasujące do rzeczywistości: zawalenie WTC 1 i WTC 2 nastąpiło od góry(górna część spada), a nie od dołu(jak to miało miejsce w WTC7), a do dziury zawaliłby się cały budynek. Tutaj ewidentnie coś usuwało całe piętra bezpośrednio przed zawalającymi się wyższymi kondygnacjami.

Osobiście obstawiam Thermate/C4/RDX, a nie wybuch jądrowy. Wątek jądrowy dla mnie to sianie bzdur i próba zarobienia kasy. Gość ma wiedzę z zakresu wojskowych technologii jądrowych, ale ma też sporo braków ze zwykłej fizyki, czy mechaniki/dynamiki budowli.
- Szczeka mi opadła ....Co te kurłłły jeszcze ludziom zrobią ... I wszystko dla ropy ... brak słów...
Koleś naprawdę poskładać wszystko do kupy w tym materiale BRAWO może wkoncu udowodni się tą zbrodnię tym .....