Nuklearne wyburzenie World Trade Centre - wywiad z Dimitri Khalezovem

Nuklearne wyburzenie World Trade Centre - wywiad z Dimitri Khalezovem


Dane: zasięg, widzialność 208612, a także macie komentarze innych, czytajcie sami teraz.
Czas trwania w sekundach 0m 0s , ocena 1256 mierzona w punktach.- Komentarze wasze, do filmu powyżej.
- Ciekawe że pozostałości stalowych kolumn były ścięte pod kątem wskazującym na miejsca założenia ładunków wybuchowych. Zawalenie się tych wież to skutek perfekcyjnie wykonanego wyburzenia przy użyciu termatu, który spowodował długotrwałe topienie się szczątków budowli, przy temperaturze 3500 stopni Celsjusza. Na użycie ładunków wybuchowych wskazują również odczyty sejsmografów. To co ten Rosjanin gada to dezinformacja.
- Tępakowi coś sie pomyliło pod wieżami zadnych uszkodzeń od dołu a na filmach wieże walą sie od góry od miejsca uderzenia samolotów. Nie istnieją tez bombki atomowe tak małego zasiegu rażenia jak tu kretym prezentuje... pojeb kolejny z bzdurą
- coś mi tu nie pasuje , przed atakami ubezpieczyli wieze , wywiezli zloto
- W końcu prawda niema bata wszystko powiedziane i poparte takimi argumentami cieszę się że trafiłem na to
- i teraz jest więcej pytań zostających bez odpowiedzi.
- Nareszcie coś rozsądnego. Brawo Panie Khalezov :)
- Wszystko się klaruje z biegiem czasu. To było potrzebne -tzw. krzewicielom pokoju - jako pretekst by wleźć na bliski wschód i zacząć go rozwalać niosąc demokrację , śmierć i ciągnąc ropę i co tam jeszcze rabują. Syria, Irak, Afganistan ...a teraz szczują nas na Iran. Ktoś jeszcze ma wątpliwości?
- USA to naziści z Yale. Antony C, Sutton pisze w książce Skull and Bones tajemna elita Ameryki
- Grand zero to była dyska w Wawie
...coś mi ty śmirci
- Najsłabszy element w teorii: atomoodporne szyby w oknach. Jak to możliwe, że skoro drgania, promieniowanie i pył ze zniszczonej strefy wybuchu(crushed zone) zmieniły ciągliwą stal w proszek, nie zmieniły najpierw w proszek kruchego szkła w oknach? Jeśli szyby były warstwowe, to ktoś musiałby zobaczyć, że okna nagle zrobiły się mleczne!

Najmocniejszy element teorii: duże ilości ciepła pod WTC.

Elementy teorii nie pasujące do rzeczywistości: zawalenie WTC 1 i WTC 2 nastąpiło od góry(górna część spada), a nie od dołu(jak to miało miejsce w WTC7), a do dziury zawaliłby się cały budynek. Tutaj ewidentnie coś usuwało całe piętra bezpośrednio przed zawalającymi się wyższymi kondygnacjami.

Osobiście obstawiam Thermate/C4/RDX, a nie wybuch jądrowy. Wątek jądrowy dla mnie to sianie bzdur i próba zarobienia kasy. Gość ma wiedzę z zakresu wojskowych technologii jądrowych, ale ma też sporo braków ze zwykłej fizyki, czy mechaniki/dynamiki budowli.
- Szczeka mi opadła ....Co te kurłłły jeszcze ludziom zrobią ... I wszystko dla ropy ... brak słów...
Koleś naprawdę poskładać wszystko do kupy w tym materiale BRAWO może wkoncu udowodni się tą zbrodnię tym .....
- bzdury.
- tylko ludzie pozbawieni zdolności logicznej analizy zdarzenia mogą uwierzyć w tak wierutne brednie które za pomocą przekaziorów rządowa żydowska banda wtłaczała do głów prymitywnych jankesów
- po co wyburzać zeby miec pretekst do wojny wystarczy pozwolic na atak terorystyczny na taka skale i już mamy wojne całkiem proste chyba no nie.
- Naprawdę daje do myślenia, tylko gość nie wyjaśnił skąd wzięły się uszkodzenia na 78 i 99 pietrze jeśli nie były to samoloty? Przedstawione materiały jednak dowodzą ewidentnie że to było zaplanowane i "kontrolowane" wyburzanie za pomocą bomb nuklearnych.
- Mam taką teorię, Pan Dimitr jest czynnym szpiegiem, którego rolą jest dezinformacja przez częściową informację bez odpowiedzi na najważniejsze pytania, które nie padły. To że jest na „listach gończych” na równi z terrorystami to nie można się dziwić. Służby wiedzą skąd jest broń i kto ma wiedzę niezbędną do szkolenia chętnych ją użyć. Pytanie w jaki sposób i kto odpalił kilkutonową „inteligentną” rakietę, wcześniej „wydobytą” z zatopionego Kurska, kto miał takie możliwości aby to zrobić, wydobyć z dna , sprawdzić, uzbroić, przeszkolić wprowadzić dane posiadać sprzęt do startu itd. Może tu należy szukać dowodu i logiki bo w „strefie zero” mamy rzeczywiście dowód, że amerykanie doprowadzeni do obłędu mogli sami wyburzyć WTC skoro był taki plan. Pytania nie zadano czy nie był to scenariusz zaplanowany przez osoby takie rzeczy planujące i pomagające w starcie rakiety Granit i znające plan „rozbiórki” Pan Dimitr wyraźnie powiedział, że decydujący o wyburzeniach nie mieli innego wyjścia. Może to Rosjanom udało się doprowadzić, jak opisano w Orwellu 1984, że Amerykanie będąc w szoku sami nacisnęli guzik rozbiórki.
Jak przyznał sam Pan Dimitr na skutek „ataku rosyjskiej rakiety” tego faktu nie zaprzecza lecz się tą wiedzą chwali, a reszta jak napisał to różne poziomy prawdy. Z całego filmu są dwa najważniejsze punkty plan „nuklearnej rozbiórki” i rosyjska rakieta granit. Jeśli dodamy, że Rosjanie od lat przodują w „grach wojennych”, a jeśli „gwiezdne wojny” uznali za prawdziwe to możemy sobie tylko niewiele wyobrazić jakie są ich prawdziwe możliwości. Rosjanie nie kręcili filmu o lądowaniu na Księżycu i tylko „mądry inaczej” myśli że nie są zdolni do wszystkiego i lekceważy takiego przeciwnika. Nie ważne czy to rząd czy zwykły szpieg.
- Teoria spisku
- Rusek promienieje ze szczęścia:)
- po obejżenie tego wywiadu wejdzie w poniższy link i zobaczcie co sie dzieje z rdzeniem wieży jest to 1:43 rdzen jest i stoi kilka sekund po czym widac jak zamienia sie w pył...
https://www.youtube.com/watch?v=wRfphCLtUUI
Tutaj jest kolejny link minuta 2:31 druga wieza prawa scianka widac jak stoi i pochwili zamienia sie w pył...https://www.youtube.com/watch?v=vw3uvE0-sXI
- https://www.youtube.com/watch?v=7YLm3pkAiJQ
wywiad fajnie wysztko tłumacz ,sprawy ktore mnie zastanawialy tu w prosty sposob zostaly wytlumaczone ale te samoloty no troche dalej cos tu nie tak niby manipulacja wideo ale no sami zobaczcie na link .....